Dernek Hesabı

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Yeni Yönetim Yazdır E-posta

       Kilistra Gökyurt Kültür ve Turizm Derneğinin yapılan olağan genel kurulunda yeni dernek yönetimi seçilmiştir. 

  
        Kilistra (Gökyurt) Kültür ve Turizm Derneği Olağan Genel Kurulu 30.10.2006 tarihinde yapılmıştır. Aşağıdaki kararlar alınmıştır.            
        Açılış konuşmasını dernek başkanı yaptı, divan başkanlığına Salih Doğru, yazmanlığa Yücel Öcal seçilmişlerdir.            

         Divan başkanı Salih Doğru teşekkür ederek yeterli üyenin olduğunu söyledi.                        

        Gündemin ikinci maddesine geçildi. Yönetim Kurulu raporunu başkan Ragıp Kadıoğlu okudu ve üyelerin onayına sunuldu. Oy birliği ile kabul edildi.

        Gündemin üçüncü maddesine geçildi. Denetim Kurulu Raporu Halit Çelik tarafından okundu ve üyelerin onayına sunuldu. Oy birliği ile kabul edildi.             

        Gündemin dördüncü maddesine geçildi. Başkan tarafından Tahmini Bütçe okundu ve üyeler tarafından kabul edildi.             

        Gündemin beşinci maddesine geçildi. Yeni yönetim asil üyeliklerine Ragıp Kadıoğlu, M. Şahin Dinçer, Hasan Erkan, Durmuş Ali Kadıoğlu, Mehmet Gündoğdu; yedek üyeliklerine Mustafa Gündüz, Halit Azam Özemiş, M. Ali Öksüzoğlu, H. İbrahim Çelik, Mehmet Civelek seçilmişlerdir. Denetim Kurulu asil üyeliklerine Salih Doğru, Yücel Öcal,  Ramazan Detseli seçilmişlerdir. Yedek Denetim Kurulu üyeliklerine Memiş Uluer, Ramazan Civelek, Mustafa Can seçilmişlerdir.                       

        Altıncı madde Dilek ve Temennilere geçildi. Halit Çelik söz aldı. Senede iki bayramımız var, bayramlarda bayramlaşma gerçekleştirilsin dedi. Üyelerimizin ve köylülerimizin vefatında duyuru yapılmasını, üyelerin telefon ve maillerinin bildirilmesi kararlaştırıldı. Başka söz alan olmadı. Divan başkanı yeni yönetime başarılar dileyerek toplantıyı kapattı.    

           
 
< Önceki   Sonraki >
Advertisement