Tapusu olmayıp hazineye geçen ev ve arsalar hakkında Büyükşehir Belediyesinin Muhtarlığımıza ve Derneğimize göndermiş olduğu yazı aşağıda yayınlanmıştır. Tüm köylülerimize duyurulur.

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Köy dernek toplantısı Yazdır E-posta


Köyümüz Kilistra Gökyurt'un Konya Derneği yönetim kurulu her ayın ilk cumartesi günleri gerçekleştirdiği toplantısını bu hafta sonu dernek başkan yardımcısı Salih Doğru'nun (Hatıp hocagilin Salih) evinde gerçekleştirdi.

Köyümüz Kilistra Gökyurt'un Konya Derneği yönetim kurulu her ayın ilk cumartesi günleri gerçekleştirdiği toplantısını bu hafta sonu dernek başkan yardımcısı Salih Doğru'nun (Hatıp hocagilin Salih) evinde gerçekleştirdi. Dernek üyeleri köyümüzde yapılması gereken işleri ve köyün sorunları hakkında görüşülmesi gereken bürokratlardan randevu alınması köydeki hasta muhtaç kişilere ziyarette bulunup ihtiyaçlarının sorulması okumak ve okutulmak istenen talebelere yerleştirme ve okul seçimi konularında ne gibi yardımda bulunuruz. Ve ay içerisinde müsait gecelerde köylülerimizden bir şahsın evinde mahalle toplantıları yapılıp istişarelere devam edilmesi konularında anlaşarak toplantıyı bitirdi. Köyümüzde 5 Mayıs 2013 günü Meram kaymakamlığı çalışanlarına kaymakamlık tarafından Ciğeryerinden verilecek piknik yemeğinde bulunup Meram Kaymakamı Sayın İrfan Kenanoğlu ve diğer yetkililerle istişareler yapmak üzere muhtar Ahmet Kuloğlunu daveti üzerine köye gitmeye Başkan Lütfi Karacan Yönetim kurulu üyesi Mehmet Saatçi, ve yönetim kurulu üyesi Hasan Erkan bu görevi üstlendiler.  Her şey köyümüz için Hayırlı günler. 

 
< Önceki   Sonraki >
Advertisement