Tapusu olmayıp hazineye geçen ev ve arsalar hakkında Büyükşehir Belediyesinin Muhtarlığımıza ve Derneğimize göndermiş olduğu yazı aşağıda yayınlanmıştır. Tüm köylülerimize duyurulur.

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

İstatistikler

Üyeler: 236
Haberler: 262
Web Linkleri: 7
Ziyaretçiler: 1325804799
Şuanda 1 misafir bağlı
Anasayfa
GEÇMİŞ OLSUN Yazdır E-posta
Köylülerimizden Rahmetli kozak Mehmedi'nin oğlu, Hüseyin Gürbüz'ün 1,5 yaşındaki oğlu Mehmet gözünden ameliyat olmuştur.

  Doktor, ameliyatın çok iyi geçtiği müjdesini verdi. Ne var ki doktor hastanın yanından ayrıldıktan kısa bir süre sonra çocukta bir morarma meydana geldi. . Hastane personeli geldi  ama ne var ki geç kalmışlar çocuk ameliyat sonrası narkozun etkisi ile bunalım geçirmiş. İşte bu durumda personelin titizlik göstermesi gerekiyormuş ama personel o ilgiyi layıkıyla göstermeyince çocuğun kalbi 20 dakika süre ile durmuş. Masaj yaparak tekrar çalıştırdılar, ama bu seferde çocuğun beyin fonksiyonları tamamen kaybolmuş bitkisel hayata girmiş. Oradan bir başka özel hastaneye kaldırılan çocuğu burada makineye bağladılar şimdi yaşam mücadelesi veriyor.

Aile çok üzgün ve şaşkın durumdadır. Maddi durumu çok da yerinde olmayan aile  bir aya yakındır hastane köşelerinde bekleşiyorlar. O gün bu gündür baba işine gidemiyor.

Evde yaşamları allak bullak oldu çocuğu özel mama ile besliyorlar. Daha sonra  çocuğu taburcu ediyorlar ama yaşamı makineye bağlı olacakmış bu makineye 2.5-3 bin lira gerekiyormuş.

Dernek olarak köylümüze acil şifalar diliyoruz. Aile ile irtibata geçmek daha detaylı bilgi almak isteyen yardımda bulunmak isteyen köylülerimiz Dernek Başkanımız Lütfi Karacan'a ait 0532 365 43 61 nolu telefondan irtibata geçebilirler. 

 
< Önceki   Sonraki >
Advertisement