Köyümüzün Araştırmacı Yazar ve Şairi Sayın İsmail Detseli' nin araştırma ve derlemesi ile muhtelif savaşlarda şehit düşmüş hemşerilerimiz aşağıdadır. Bu konuda ilave bilgi vermek isteyen İsmail Detseli ile irtibat kurabilir.
 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

İstatistikler

Üyeler: 236
Haberler: 262
Web Linkleri: 7
Ziyaretçiler: 1325805891
Şuanda 4 misafir bağlı
Kandil Tebriği
Tüm köylülerimizin, hemşehrilerimizin ve İslam aleminin Regaib Kandilini tebrik eder, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan dileriz.
 
Vefaat Haberi
Tekkeli Yusuf Çelik'in babası Ahmet Çelik vefaat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet değerli ailesine başsağlığı dileriz. Cenazesi bugün (12.07.2007) öğle namazını müteakiben Hacı Fettah Mezarlığında kaldırılacaktır.
 
Vefaat Haberi
Dernek Başkan Yardımcımız Mehmet Gündoğdu'nun yiğeni, Ali Gündoğdu'nun kızı 28.06.2007 tarihinde vefaat etmiştir. Cenazesi öğlen namazanı müteakip Orman İşletme'nin karşısındaki camiden kalkacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet değerli ailesine başsağlığı diliyoruz.
 
Görkemli Şölen
Tüm köylülerimizin katkılarıyla düzenlenen 11. Geleneksel Kültür ve Turizm şöleni yoğun bir katılımla gerçekleşti.
Devamını oku...
 
Köyümde Şölen Vardı
Sayın İsmail Detseli'nin Memleket Gazetesindeki köşesinde yazdığı Köyümüzdeki şölenle ilgili yazı. Sayın İsmail Detseli'nin ellerinize sağlık diyor ve yazısını burda yayınlıyoruz.
Devamını oku...
 
Şölenin Ardından
Dernek başkan yardımcımız ve Manşet Gazetesi köşe yazarlarından Sayın Mehmet Gündoğdu köşesinde Şöleni değerlendiren bir yazı yazdı. Sayın Mehmet Gündoğdu'ya teşekkür ediyor ve yazısını burada yayınlıyoruz.
Devamını oku...
 
Tapular Dağıtılıyor
Köyümüzde yapılan kadastro çalışmaları neticelenmiş olup 05.06.2007 tarihinden itibaren tapu dağıtımına başlanmıştır. Tapularını almayan köylülerimiz Meram Tapu Kadastro Müdürlüğünden tapularını alabilirler. Tüm köylülerimize önemle duyurulur.
Devamını oku...
 
Hacet Namazı
31.05.2007 Perşembe günü köyde hacet namazı kılınacaktır. Yağmur duasına çıkılacaktır. Ardından yemek yenecektir. Tüm köylülerimiz ve hemşehrilerimiz davetlidir.
 
Gezi Raporu

Derneğimizin çeşitli tarihlerde İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde gerçerkleştirdiği ziyaret gezileri ve neticeleri aşağıda belirtilmiştir. Gezilerde görüşülen köylülerimiz birlik ve beraberlik içerisinde köyümüzün kalkınması için tüm gayretleri göstereceklerini belirtmişlerdir.

 

Devamını oku...
 
Köy Pilavı

 11. Geleneksel Gökyurt Köyü Kültür ve Turizm Şöleni

Geleneksel Şölenimizle ilgili bilgiler aşağıdaki gibidir. Tüm köylülerimize önemle duyurulur.

Devamını oku...
 
Düğün Haberi
Dernek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Mehmet Gündoğdu'nun kızı 19 Mayıs 2007 günü Muammer Alataş ile dünya evine girmişlerdir. Yeni evli çifte bir ömür boyu mutluluklar diler evliliklerinin hayırlı mübarek olmasını niyaz ederiz.
 
Kilistra Skylife'da
SkyLifeTürk Hava Yolları'nda da yolculara dağıtımı yapılan, turistik yerlerin tanıtımı yapılan Skylife dergisinin Mayıs 2007 sayısında Kilistra (Gökyurt) Köyüne yer verildi. Derginin İlgili bölümüne bu linkten ulaşabilirsiniz.
 
Vefaat Haberi
Kozak Dudusu Allah'ın rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 85 - 105 of 115
Advertisement