Dernek Hesabı

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Giriş Formu


Parolamı unuttum?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

İstatistikler

Üyeler: 2962
Haberler: 230
Web Linkleri: 7
Ziyaretçiler: 406677527
Vefaat Haberi
Köyümüzden Zeybek Hazimi (Hazim Ertüzün) 11 Nisan Cuma günü vefat etmitir. Cenazesi Cuma namazından sonra köyümüzde toprağa verilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına ve tüm köylümüze başsağlığı dileriz.
 
Vefaat Haberi

Tekkeli Osman Demir (Çavuş Osmanı) 19-Mart-2008 Çarşamba günü vefat etmiştir. Akşam namazı sırasında defnedilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına ve tüm hemşehrilerimize başsağlığı dileriz.

 
Kandil Mesajı
Tüm Müslümanların ve hemşehrilerimizin Mevlid Kandilini kutlar İslam alemine ve ülkemize hayırlara vesile olmasını dileriz.
 
Beğboyra Masalı
Yine köyümüzde eskiden anlatılan, şimdilerde yavaş yavaş unutulan bir masalımız daha.. Bir beyin oğlu olan Beğboyra (yeni dilde Beyböri)'nın başından geçenlerin anlatıldığı masalımızı İsmail Detseli Bey'in değerli uğraşları sonucu sizlere sunuyoruz. Masala ulaşmak için Hikaye ve Masallar menüsünden veya bu linke tılayarak ulaşabilirsiniz.
 
İstanbul'dan Haberler


2008 YILI OLAGAN GENEL KURULU TOPLANTISI 17/2/2008 PAZAR GÜNÜ SAAT 13,00 DE DERNEK MERKEZİ (YAYLA GÜZİDE HANIM SOKAK GÜZİDE AP.No.18/A BAHÇELİEVLER / İST. ADRESİNDEDİR. 
 
İSTANBULDAKİ TÜM HEMŞEHRİLERİMİZİN GENEL KURUL TOPLANTISINA KATILIP YENİ YÖNETİM KURULU ve ORGANLARINI SEÇMELERİNİ KURUCU BAŞKAN OLARAK RİCA EDİYORUM.(Dernegimizin yaşaması için bu gereklidir.) 
LÜTFEN HERKEZ YANINDA BİRİNİ GETİRSİN 

 Hasan ATEŞCİ 
  İst.Dern.Başk.

 

 
Konya'nın 7 Harikası Oylanıyor

      Konya Büyükşehir Belediyesi, Ticaret Odası, Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği, Türsab, Gazeteciler Cemiyeti, Turistik Belgeli Konaklama ve Yiyecek İçecek Tesisleri, Otelciler Odası, Lokantacılar Odası ve üye sivil toplum kuruluşlarıyla yapılan ortak çalışmalar sonucu Konya’nın 7 harikası Mevlana Kültür Merkezinde ve Kule Site Alışveriş Merkezinde oylanıyor.

Devamını oku...
 
Vefat Haberi
Çereçci Hasan Turan 13-Ocak-2008 Pazar günü Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve köylülerimize başsağlığı dileriz.
 
Vefat Haberi
Kadığlugilden Hasan Kadıoğlu'nun oğlu Hacı Galip Kadıoğlu hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. Cenaze bugün (12.01.2008) ikindi namazını müteakip Mürşit Pınarı camii 'den (nalçacı PTT arkası musalla mezarlığı bitişiği) Musalla mezarlığına defnedilecektir. 
 
Arzu ile Kamber

Sayı İsmail Detseliden bir çalışma daha.. Babamızdan dedemizden dinlediğimiz, hayal meyal hatırladığımız Arzu ile Kamber masalı artık arşivimizde yer alıyor. Arzu ile Kamber Masalını okumak için burayı tıklayınız veya Hikaye ve Masallar bölümümüzden okuyabilirsiniz.

 
Hürü Kızın Masalı
Uzun zamandır aradığımız ama bir türlü derleyemediğimiz Hürü Kızın Masalı'nı, Köylümüz Sayın İsmail Detseli'nin çabaları sayesinde derlendi. Kendisine teşekkür ediyoruz. Hürü Kızın Masalı için bu linki tıklayabilirsiniz veya Hikaye ve Masallar bölümünden ilgili kısma yönelebilirsiniz 
 
Ramazan Bayramı Mesajı

Tüm İslam aleminin ve değerli köylülerimizin Ramazan Bayramını kutlar daha nice bayramlara sağlık mutluluk birlik ve beraberlik içinde erişmelerini dileriz.

Dernek Yönetim Kurulu

 
Kadir Gecesi Mesajı

Tüm İslam aleminin ve Gökyurt'lu hemşerilerimizin bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi mübarek olsun. Bu mübarek gecenin Vatanımıza, Milletimize ve Tüm İsalam alemine hayırlar getirmesi dileğiyle.

Dernek Yönetim Kurulu

 
İsra ve Mir'ac
Tüm köylülerimizin ve İslam aleminin Miraç kandilini tebrik eder hayırlara vesile olmasını Cenab'ı Allah'tan niyaz ederiz.
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 43 - 63 of 86
Advertisement